Live Streaming

Some bookmakers offer for their users the vision of free and legal streaming games.
The user to have the opportunity to see the games must be registered on the Bookmaker site and have a credit greater than zero, you also need to have € 1 The important thing is that it is not zero. We offer a guide where we indicate where to see the games, because bookmakers do not have all the games, but only those that hold the rights.

So, to view the game, click on the Bookmaker link, you sign up and credit the minimum threshold. It is not necessary to make bets, as long as the bill is not empty.

In the right hand column you can see some examples of some Bookmaker TV

  •   Match Top  
Sun 08 Dec 2019
Italy: Serie A
12:30Lecce - Genoa
15:00Sassuolo - Cagliari
15:00Spal - Brescia
15:00Torino - Fiorentina
18:00Sampdoria - Parma
20:45Bologna - AC Milan

  •    Live Streaming soccer    
Sun 08 Dec 2019
AFRICA: CAF CONFEDERATIONS CUP
17:00AL MASRY - ENUGU RANGERS
17:00DJOLIBA - BIDVEST WIT
17:00HOROYA AC - AL-NASR SC BENGHAZI
20:00AC PARADOU - HASSANIA UNION SPORT AGADIR
20:00PYRAMIDS FC - FC NOUADHIBOU
14:00ZANACO - RSB BERKANE
14:00ESAE FC - DARING CLUB MOTEMA PEMBE
14:00ENYIMBA - FC SAN PEDRO
ARGENTINA: ARGENTINA 1
23:40ROSARIO C. - BOCA JUNIORS
21:35GIMNASIA LP - CENTRAL CORDOBA
21:35DEFENSA Y JUSTICIA - GODOY CRUZ
01:45LANUS - RACING CLUB
Argentina: Primera Division
01:45Lanús - Racing Club
Australia: A-League
06:00Western United - Melbourne Victory
08:00Adelaide United - Newcastle Jets
AUSTRALIA: AUSTRALIA 1
08:00ADELAIDE UTD - NEWCASTLE JET
AUSTRALIA: AUSTRALIA 1 FEMMINILE
06:00SYDNEY - MELBOURNE CITY
Australia: Lega A
08:00Adelaide United - Newcastle Jets FC
06:00Western United FC - Melbourne Victory
BELGIO: BELGIO 1
14:30MOUSCRON P. - STANDARD LIEGE
20:00EUPEN - OSTENDE
Belgium: Jupiler League
18:00Anderlecht - Charleroi
20:00Eupen - Oostende
14:30Mouscron - St. Liege
CROAZIA: CROAZIA 1
17:30RIJEKA - ISTRA 1961
DANIMARCA: DANIMARCA 1
14:00AARHUS GF - LYNGBY
16:00NORDSJAELLAND - FC COPENAGHEN
12:00SILKEBORG - RANDERS
Danimarca: Superligaen
12:00Silkeborg IF - Randers FC
Denmark: Superliga
18:00Brondby - Midtjylland
12:00Silkeborg - Randers FC
14:00Sonderjyske - Esbjerg
14:00Aarhus - Lyngby
16:00Nordsjaelland - FC Copenhagen
England: Championship
13:00West Brom - Swansea
France: Ligue 1
21:00Marseille - Bordeaux
17:00Nantes - Dijon
15:00Reims - St Etienne
FRANCIA: FRANCIA COPPA
13:30ES NANTERRE - FC BASTIA BORGO
13:45DIEPPE FC - LENS
FRANCIA: LIGUE 1
21:00MARSIGLIA - BORDEAUX
15:00REIMS - SAINT ETIENNE
Germany: Bundesliga
15:30Union Berlin - FC Koln
18:00Werder Bremen - Paderborn
GRECIA: GRECIA 1
18:30VOLOS NPS - PANATHINAIKOS
16:15ASTERAS TRIPOLIS - LARISSA
INDIA: INDIA 1
15:00HYDERABAD FC - GOA
ITALIA: SERIE C
17:30TERNANA - CASERTANA
17:30FERMANA - ARZIGNANO CHIAMPO
17:30VICENZA - FERALPISALO
17:30TRIESTINA - MODENA
17:30PERGOLETTESE - ALESSANDRIA
17:30ALBINOLEFFE - RENATE
17:30BARI - POTENZA
17:30VIS PESARO - CARPI
17:30VIRTUS VERONA - REGGIO AUDACE FC
15:00PADOVA - IMOLESE
17:30MONZA - GIANA ERMINIO
15:00REGGINA - VITERBESE
14:30AVELLINO - SICULA LEONZIO
15:00CATANIA - RENDE
15:00RAVENNA - SUDTIROL
15:00PRO PATRIA - NOVARA
15:00RIETI - BISCEGLIE
15:00VIBONESE - TERAMO
15:00AREZZO - GOZZANO
15:00JUVENTUS U23 - CARRARESE
15:00LECCO - OLBIA
15:00PICERNO - MONOPOLI
15:00PIACENZA - RIMINI FC
15:00VIRTUS FRANCAVILLA - CAVESE
Italy: Serie A
15:00Torino - Fiorentina
12:30Lecce - Genoa
18:00Sampdoria - Parma
15:00Spal - Brescia
15:00Sassuolo - Cagliari
20:45Bologna - AC Milan
Italy: Serie B
15:00Pisa - Entella
15:00Juve Stabia - Frosinone
Messico: Liga MX
03:30Club Necaxa - CF Monterrey
Netherlands: Eredivisie
16:45Sparta Rotterdam - Heracles
12:15Vitesse - Feyenoord
14:30Groningen - Utrecht
14:30Waalwijk - Heerenveen
OLANDA: OLANDA 1
14:30RKC WAALWIJK - HEERENVEEN
Poland: Ekstraklasa
15:00Pogon Szczecin - Piast Gliwice
12:30Cracovia - Rakow
17:30Slask Wroclaw - Legia
POLONIA: POLONIA 1
12:30CRACOVIA KRAKOW - RAKOW
17:30SLASK WROCLAW - LEGIA VARSAVIA
PORTOGALLO: PORTOGALLO 1
16:00PACOS FERREIRA - SETUBAL
18:30SPORTING CP - MOREIRENSE
21:00BELENENSES - PORTO
Portugal: Primeira Liga
16:00Ferreira - Setubal
16:00Guimaraes - Portimonense
18:30Sporting - Moreirense
REP. CECA: REPUBBLICA CECA 1
14:30BUDEJOVICE - PRIBRAM
14:30KARVINA - SIGMA OLOMOUC
17:00SPARTA PRAGA - MLADA BOLESLAV
ROMANIA: ROMANIA 1
16:30BOTOSANI - CFR CLUJ
19:30ASTRA GIURGIU - U CRAIOVA
Scotland: League Cup
16:00Rangers - Celtic
SCOZIA: SCOZIA COPPA DI LEGA
16:00GLASGOW RANGERS - CELTIC
SPAGNA: LIGA
21:00OSASUNA - SIVIGLIA
16:00VALLADOLID - SOCIEDAD
18:30LEGANES - CELTA
14:00BETIS - ATHLETIC BILBAO
SPAGNA: SPAGNA 2
21:00CADIZ - ELCHE
16:00LA CORUNA - SARAGOZZA
Spain: LaLiga
12:00Eibar - Getafe
14:00Betis - Ath Bilbao
16:00Valladolid - Real Sociedad
18:30Leganes - Celta Vigo
21:00Osasuna - Sevilla
Spain: LaLiga2
21:00Cadiz CF - Elche
18:00Las Palmas - Numancia
16:00Dep. La Coruna - Zaragoza
12:00Girona - Lugo
Turchia: Süper Lega
12:00Konyaspor - Gaziantep B.B.
TURCHIA: TURCHIA 1
12:00TOR KONYASP - GAZIANTEP BLD
Turkey: Super Lig
14:30Antalyaspor - Trabzonspor
14:30Denizlispor - Basaksehir
17:00Kasimpasa - Besiktas
12:00Konyaspor - Gaziantep
Mon 09 Dec 2019
Argentina: Superliga
23:00Patronato - Velez Sarsfield
01:45River Plate - San Lorenzo
Bolivia: Division Profesional
00:30Royal Pari - The Strongest
Denmark: Superliga
19:00Odense - Aalborg
Germany: 2. Bundesliga
20:30Stuttgart - Nurnberg
ITALIA: SERIE C
20:45SAMBENEDETTESE - GUBBIO
Italy: Serie B
21:00Perugia - Cosenza
Netherlands: Eerste Divisie
20:00Jong Ajax - Roda
Portugal: Primeira Liga
21:15Rio Ave - Gil Vicente
ROMANIA: ROMANIA 1
17:00SEPSI SFANTU G. - FC CLINCENI
19:30VOLUNTARI - V CONSTANTA
Turkey: Super Lig
18:00Kayserispor - Rizespor
Fri 13 Dec 2019
ROMANIA: ROMANIA 1
19:30DINAMO BUC. - SEPSI SFANTU G.
Sat 14 Dec 2019
ROMANIA: ROMANIA 1
12:00FC CLINCENI - BOTOSANI